شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

در طراحی سایت برای رستوران باید مدیر رستوران از طریق سایت انواع غذاهایی که در رستوران طبخ میشود را معرفی کرده و سایت باید شامل صفحاتی مانند منوی غذا ، فرم سفارش غذا باشد که به بازدیدکنندگان در انتخاب رستوران مورد نظرشان کمک کند، همینطور بروز بودن قیمت های نوشته شده در منو برای بازدیدکنندگان سایت مفید است و باعث می شود مشتری با آسودگی خیال و اطلاعات کافی به رستوران بیایند.

مشتریان می توانند از طریق سایت غذای خود را رزرو کرده و سفارش دهند و با پرداخت آنلاین غذای خود را دریافت کرده و از تردد داخل ترافیک شهر برای رفتن به رستوران خودداری نمایند، یکی از شیوه های بازاریابی اینترنتی برای رستوران ها قرار دادن کدهای تخفیف می باشد که باعث جذب مشتریان بیشتری می شود گالری تصاویر در طراحی سایت برای رستوران بسیار اهمیت دارد زیرا با نمایش تصاویر اشتها آور غذا و همچنین زیبایی و متناسب بودن رنگهای بکار برده شده در سایت رستوران مشتریان زیادی جذب می شوند. یک روش دیگر جذب مخاطب برای سایت نوشتن دستور غذاهای جدید و بروز دنیا در سایت  می باشد.

 

طراحی سایت برای رستوران

 

طراحی سایت برای رستوران

در طراحی سایت برای رستوران آدرس کامل با نقشه گوگل و اطلاعات تماس رستوران قرار داده می شود همچنین سرعت بارگزاری بالا، سازگاری با انواع مرورگرها، ایجاد باشگاه مشتریان و سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از جمله نکات کلیدی در طراحی سایت برای رستوران محسوب می شود.

 

طراحی سایت برای رستوران

 

ورودی نامعتبر