شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

همه مردم پیش از آنکه برای تعطیلات به سفر بروند در اینترنت به جستجو می پردازند تا بتوانند بهترین تور، هتل، کشور و ... مورد علاقه خود را بیابند و در این راستا یک وبسایت  کاربردی که بتواند نیازهای مشتریان را برطرف نماید یک اصل می باشد، چنانچه امروزه فضای رقابتی بزرگی از این طریق اعمال شده است بنابراین باید در انتخاب طراحی متفاوت و خلاق به همراه سئویی مناسب کوشا بود.

ایجاد سایت برای یک آژانس مسافرتی یکی از مهم ترین موارد در جذب مشتری می باشد. شما می تواند به واسطه پیاده سازی یک سایت خلاقانه، ساده و جذاب باعث افزایش پتانسیل جلب مخاطب به آژانس هواپیمایی تان شوید. تیم طراحی ما با ایجاد سایت های مسافرتی با محتوایی ساده در هنگام رزرو و خرید و ایجاد سئویی مطلوب می تواند دسترسی آسانی برای کاربر به همراه داشته باشد. اگر شما قصد فروش بیشتر تور، بلیط های مسافرتی و هتل و ... دارید می توانید به تیم ما اعتماد کنید  و نظاره گر فروش بیشتر از طریق وب سایت ساخت این شرکت باشید. مسئولین در این تیم با توجه به اطلاعاتی که از سلیقه شما در طراحی سایتتان به دست می آورند، آنچه مد نظر شما باشد را ارائه خواهند داد. نحوه نوشتار، طراحی سایت، عکس های استفاده شده در سایت شما و قالب انتخابی می توانند در جذب مشتری و تصمیم گیری آنها موثر باشد، از این رو انتخاب تیمی که بتواند همه ی نکات قابل توجه به منظور رسیدن به نتیجه دلخواه را اجرا کند یکی از نکات مهم می باشد و ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که سایتی مورد پسند به همراه خدماتی عالی به شما ارائه خواهیم داد.

در این بین فاکتور ها و اصولی می باشد که با در نظر گرفتن آنها منجر به فروش بیشتری از طریق وبسایت خواهید شد:

۱. چگونگی کیفیت عملکرد در موتورهای جستجو

۲.  چگونگی تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان

۳. چگونگی حفظ ارتباط با مشتریان قبلی و تبدیل آنها به گردشگران مستمر

از آنجایی که امروزه گوگل هوشمندانه عمل می کند باید همواره تمامی نکات در ارتباط با استانداردهای آن رعایت شود زیرا که همین عوامل می تواند منجر به الویت دادن به سایت شما نسبت به سایت های دیگر باشد، یکی از این عوامل واکنش گرا بودن سایت می باشد، بدین معنا که سایت بنا به دستگاه استفاده کننده که می تواند موبایل، تبلت و کامپیوتر باشد به خوبی در ابعاد مختلف طراحی شده باشد. بهینه سازی سایت و کدهای بهینه شده نکته دیگر می باشد که از دیدگاه این موتور جستجوگر مهم می باشد و این مسائل از طرف تیم طراحی ما با مهارت و دقت بسیار رعایت می شود. 

 

خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی شما با طراحی ای منحصر به فرد به شرح زیرقابل نمایش در سایتتان می باشد:

• درباره آژانس مسافرتی

• تورهای خارجی و داخلی به صورت مجزا

• رزرو تور و خرید آنلاین و اطلاعاتی درباره تور

• رزرو هتل و خرید بلیط و اطلاعات هتل ها

• گالری تصاویر

• شرحی از آب و هوا در مناطق مختلف

• معرفی مناطق گردشگری 

در این سایت همچنین می توانیم قابلیتی تحت عنوان پشتیبانی آنلاین در صفحه نمایش قرار دهیم که در ساعات کاری به صورت آنلاین می توانید پاسخگو مشتری باشید و در زمان آفلاین مشتری می تواند پیام خود را ثبت کرده و بعدا به آن پاسخ داده شود.

در پایان پروژه با ما همراه خواهید بود تا به صورت رایگان آموزش های لازم طی یک جلسه به همراه فیلم آموزشی جهت مدیریت سایتتان به شما آموخته شود و در طی زمان به شکل های متفاوت به طراحی های متنوع و کنترل محتوا سایتتان بپردازید.

ما با شما خواهیم بود و از شما حمایت خواهیم کرد تا زمانیکه اطمینان حاصل کنید این وب سایت برای شما به خوبی کار می کند و به جرئت می توانیم بگوییم هرآنچه شما برای ایجاد یک وب سایت مسافرتی نیاز داشته باشید با اطمینان برایتان در این وب سایت پیاده سازی خواهیم نمود.

 

 

ورودی نامعتبر