شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت شبکه ی اجتماعی چه زمانی موفق عمل می کند؟ چه دلایلی باعث پر بیینده شدن یک سایت شبکه ی اجتماعی می شود؟

چرا سایت های شبکه ی اجتماعی از از پربیننده‌ ترین و پرطرفدارترین سایت ها محسوب می شوند؟ دلیل محبوبیت سایت شبکه ی اجتماعی نزد کاربران چیست؟

کاربران در سایت های شبکه های اجتماعی با دوستان خود به گفتگو و تبادل اطلاعات می پردازند.

 سایت شبکه اجتماعی هدفش ایجاد ارتباط بین کاربران سایت است هر چه طراحی سایت شبکه ی اجتماعی  کاربر محور و زیبا باشد باعث جذب افراد زیادی شده و موفقیت سایت را شامل می شود.

طراحی سایت شبکه ی اجتماعی

 اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و تجاری در سایت شبکه ی اجتماعی باعث می شود این سایتها معمولا پر بازدید باشند و می توان با طراحی سایت شبکه ی اجتماعی بدین روش کسب درامد کرد.

امکاناتی که برای سایت شبکه اجتماعی باید در نظر گرفته و به صورت اختصاصی برنامه نویسی شود بستگی به اهداف سایت دارد به عنوان مثال عضویت ، آپلود عکس و نوشتن اطلاعات فردی در حساب کاربری شخصی و جست و جو در ميان اعضا و ارسال پيام بین کاربران از امکانات اولیه هر سایت شبکه ی اجتماعی است.

بعضی از سایت ها صرفا جنبه ارتباط بین افراد و سرگرمی و تبلیغات دارد و بعضی برای مقاصد تجاری استفاده می شود همچنین سرعت لود سایت با توجه به تعداد زیاد کاربران سایت و تراکنش هایی که در سایت انجام میشود حائز اهمیت است.

طراحی ظاهر وب سایت به صورت اختصاصی انجام میشود و نکات کاربر پسند بودن در چیدمان و رنگ آمیزی سایت در نظر گرفته می شود با کمک شبکه ی اجتماعی ایجاد ارتباط بین افراد آسان می شود و باعث همکاری و تعامل بیشتری بین افراد جامعه می شود .

از سایتهای معروف شبکه اجتماعی می توان فیس بوک را مثال زد امروزه کسی وجود ندارد که این شبکه ی اجتماعی را نشناسد و همانطور که میدانید کاربران اینترنتی روزانه ساعات زیادی از وقت خود را در شبکه های اجتماعی میگذرانند بنابراین مسلما یک سایت شبکه ی اجتماعی قوی و متمتایز از بقیه شبکه های اجتماعی میتواند کاربران زیادی را جذب نموده و از این راه  به سود خوبی دست یابد.

 

ورودی نامعتبر