شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

ما در دنیایی زندگی می کنیم که از هر لحاظ و در هر زمینه ای شاهد پیشرفت و توسعه هستیم و خبرهایی که از این زمینه انتشار می یابد و همچنین آگاهی یافتن از این توسعه ها برای بسیاری از افراد جذاب می باشد. از طرفی دیگر شناساندن دانشمندان و اساتید به مردم و معرفی دستاوردهایشان به آنها نیازمند بستری می باشد و در همین راستا، ما طراحی یک وب سایت علمی را به متقاضیان پیشنهاد می دهیم که در کنار شبکه های اجتماعی افراد راهی معتبرتر برای این موضوع به حساب می آید. 

نکته ای که در این ضمن باید به شما ارائه دهیم این است که افراد برای مکاتبات رسمی شان می بایست از ایمیلی با نام منحصر به فردشان استفاده نمایند و به کار بردن ایمیل yahoo و gmail به نظر معتبر نمی آید، از این رو راهی که می تواند به شما ایمیل با نام خاص خودتان را بدهد ایجاد یک وب سایت عملی و استفاده نمودن از بخش ایمیل آن است.

وب سایت علمی در دنیای سرشار از تکنولوژی و پیشرفت های علمی امروز به تنهایی می تواند کاربران بسیاری را به خود جذب نماید و قرار دادن محتواهای بسیار در زمینه های مختلف علمی در چنین سایت هایی منجر به افزایش رتبه بندی وب سایت در موتورهای جستجو گر می شود بنابراین از از لحاظ سئو برای سایت از مزایای آن محسوب می شود.

وب سایت های علمی به عنوان مرکزی برای تبادل علم با خواستاران آن محسوب می شود و پیش از طراحی آن باید برنامه ریزی کاملی از ارائه آنچه متقاضی ارائه آن به دنیای بیرون هستید در نظر داشته باشید و در این راستا متخصصان و کارشناسان ما مشاوره لازم در این زمینه را به شما ارائه خواهند نمود تا با بهره گیری از کامل ترین امکانات مربوطه در جهت تحقق بهترین وب سایت دلخواهتان اقدام کنید.

علی الاصول امکان دارد شما جء افرادی باشید که در علم خاصی متخصص هستید و یا به یادگیری و دانش علاقه مند هستید و شاید فردی باشید که در انتشار علم به دنیای بیرون بسیار کوشا هستید بنابراین یکی از مناسب ترین راه ها برای انجام این کار طراحی یک وب سایت علمی می باشد. تصور شما از یک وب سایت علمی در چگونه مطالبی می گنجد؟

ما در زیر به شما به صورت لیستی از محتواهایی که یک وب سایت علمی می تواند آنها را در بر بگیرد ارائه خواهیم نمود:

در ابتدا ظاهر سایت اهمیت دارد که ظاهری جذاب داشته باشد تا مخاطبان مورد نظرش را به خود جلب نماید.

بخش گفتگو کاربران در زمینه های مختلف علمی

قابلیت دسته بندی کردن موضوعات مختلف ارائه شده در سایت

گذاشتن محتواهایی گرافیکی که به آموزش بهتری مطالب علمی کمک خواهد کرد.

قابلیت قرار دادن فیلم های مرتبط علمی 

قابلیت قرار دادن فایل های متنی علمی و امکان دانلود نمودن آنها

قابلیت لینک کردن مطالب در شبکه های اجتماعی

قابلیت عضویت و ثبت نام کاربران در سایت و ضمن این امر دریافت ایمیل آنها جهت ارسال مطالب مورد نظرشان

یکی از نکات مهمی که در سایت های علمی مد نظر قرار می گیرد قرار دادن مرجع های مطالب گذاشته شده در سایت است زیرا این مسئله به اعتبار هر چه بیشتر مطالب انتشار داده شده توسط شما در وب سایت کمک خواهد کرد، همچنین در این ضمن می توانید به افراد در زمینه مورد نیازشان کتب مربوط را نیز معرفی کنید.

شما می توانید وب سایت علمی تان را در همین حین به یک وب سایت فروشگاهی نیز تبدیل کنید و از این طریق محصولات مرتبط علمی که در اختیار دارید را به فروش برسانید، این امر به شما کمک می کند که به واسطه این وب سایت علمی منبع درآمدی برای خودتان نیز داشته باشید.

آنچه که به کیفیت بیشتر سایت شما کمک خواهد کرد ارائه توانمندی های شما در آن می باشد و این بخش باید به صورت ویژه ای طراحی شود، در این صفحه از سایت می توانید تصاویری با کیفیت بالا به کار ببرید که این امر منجر به جلب توجه مخاطبان می شود.

از جمله بخش هایی که در یک وب سایت علمی می تواند قرار بگیرد تا به کاربران در راستای رسیدن به خدماتشان بیشتر یاری برساند به شرح زیر می باشد:

بخش اخبار: این صفحه شامل جدیدترین اخبار در زمینه موضوعات مختلف علمی و تکنولوژیکی می باشد.

بخش بیوگرافی دانشمندان بزرگ

بخش پرسش و پاسخ: این صفحه به افراد جهت ارتباط داشتن با همدیگر و دریافت پاسخ سوال های علمی تعبیه می شود.

بخش معرفی کتاب

بخش مقالات علمی 

بخش فروشگاه

بخش تبلیغات در وب سایت

بخش شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید وب سایتی علمی در زمینه فعالیت های کنونی تان در اختیار داشته باشید می توانید با تیم طراحی سایت ما این هدف را به بهترین نحو ممکن عملی سازید. تیم طراحی سایت ارتباط گستران پویا چندین سال است در زمینه طراحی سایت های مختلف خدماتی عالی ارائه می دهد و شما می توانید با تماس با این کارشناسان مربوطه و دریافت مشاوره رایگان از وب سایتی علمی خلاقانه و منحصر به فرد بهره مند شوید.

 

ورودی نامعتبر