شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

خوشبختانه مدارس دولتی و غیر انتفاعی و خصوصی از تکنولوژی های فناوری اطلاعات بی بهره نمانده اندو مزایا و کاربردهای زیاد طراحی سایت مدارس برای مدیران و مسئولان مدرسه شناخته شده است.

طراحی سایت مدارس یکی از کارهای ویژه و خاص تیم طراحی ما محسوب می شود که برای آنها قابلیت های بسیاری در نظر گرفته شده است. ما وب سایت هایی طراحی می کنیم که در آن طراحی های فوق العاده و قابلیت های نوآورانه به کار می رود آنچه ما را در ایجاد وب سایت مدارس متمایز می سازد، همکاری اعضای تیم با همدیگر، استراتژی و خلاقیت می باشد.

ایجاد یک وب سایت مدرسه ای با ارزش ها و چشم اندازهای منحصر به فرد در تخصص گروه طراحی سایت ما می باشد سیستم مدیریت محتوای تولید شده برای مدارس بسیار قدرتمند می باشد و علی رغم این مسئله، برای استفاده کاربران بسیار آسان می نماید هر نگاه، طرح و ویژگی ای که مد نظر شما باشد برای شما ایجاد کرده و می توانید در این راستا بسیاری از قابلیت های خاص مدرسه خود را در معرض نمایش متقاضیان قرار دهید.

وب سایت مدارس از آنجایی که در دسترس اعضای جامعه قرار می گیرد، جزئیات آن بسیار مهم می باشد که در این راستا انتخاب رنگ های مناسب و محتوایی که بتواند به شما و کاربران کمک های لازم را بدهد و سایت شما را ارجح تر قرار دهد از اولویت های تیم ما برای طراحی یک وب سایت می باشد.

امروزه استفاده از تبلت و موبایل برای جستجو در اینترنت بیش از گذشته اهمیت یافته است و از این رو وب سایت های ایجاد شده باید خاصیتی واکنش گرا داشته باشند بدین معنا که باید در هر اندازه ای به صورت خودکار محتوا به شکل مناسبی نمایش داده شود از نوت بوک گرفته تا تبلت و گوشی های تلفن همراه همواره باید بتوانند به خوبی محتوای سایت را نمایش دهند و این یکی از خصوصیات برجسته تیم ما می باشد که به وب سایت های طراحی شده خاصیت واکنش گرا می بخشند. 

معمولا وب سایت مدارس به گونه ای هستند که از تصاویر و ویدئوهای خاص در آنها استفاده می شود از این رو ما در جهتی حرکت کرده ایم که علاوه بر استفاده از این خاصیت چند رسانه ای در وب سایت مدارس آن را به گونه ای بسیار جذاب در دسترس مخاطب قرار دهیم. 

شما در وبسایتتان می توانید از سامانه های مختلفی مانند سامانه دانش آموزان، اولیا، معلمان و یک سامانه برای مدیر مدرسه استفاده نمایید که هرکدام بنابر ویژگی های خاص خودش به شما کمک و راهنمایی خواهد نمود.

به عنوان مثال ساده ترین بخشی که میتوانیم در چنین وب سایت هایی داشته باشیم ارتباط والدین با کادر پرسنلی مدرسه مربوطه میباشد مانند اعلام نمره ها به صورت آنلاین و برنامه ریزی درسی و یا گرفتن کمک های مردمی به صورت آنلاین.

 

شما می توانید آزمون های آنلاین در وب سایت مدرسه ای ایجاد نمایید و دانش آموزان بتوانند در آنها شرکت نمایند و نتایج از طریق سامانه دانش آموزان به آنها نشان داده شود. استفاده از وب سایت مدارس مزیت های بسیاری داراست که از آن نمونه می توان به شرح زیر بیان کرد:

 استفاده از سامانه پیامکی جهت ارتباط با اولیا و اخبار مدرسه

 برقراری ارتباط دانش آموزان و معلمان و اولیا با تکنولوژی و حرکت در این راستا

 آگاه بودن اولیا از وضعیت انضباطی و تحصیلی فرزندشان در مدرسه

 ایجاد خلاصه دروس آموزشی در وبسایت و بهره مندی دانش آموزان از آنها

 ایجاد میل و علاقه در دانش آموزان با استفاده از وب سایت

 رفع اشکالات دانش آموزان در حین ارتباط با همدیگر در این وب سایت از طریق ایجاد بخش گفتگو

 رابطه بیشتر اولیا و معلمان در جهت بهبود و پیشرفت مدرسه و وضعیت تحصیلی دانش آموزان

سیستم ما بسیار انعطاف پذیر می باشد و این امر به همراه تجربه ما یاری دهنده ایجاد یک وب سایت مدرسه ای با ویژگی های خاص و طراحی ای منحصر به فرد می باشد شما می توانید به ما برای ایجاد وب سایتی با قابلیت هایی ارزشمند و سیستم ارتباطی قوی اعتماد کنید تیم ما شما را در راستای رسیدن به این هدف یاری خواهد کرد و وب سایت مورد نظر شما محقق خواهد شد.

 

 

ورودی نامعتبر