شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت مذهبی آنجا اهمیت می یابد که می خواهیم احکام و سخنان و مطالب مربوط به دین مبین اسلام و شرع را بر طبق دنیای مدرن امروزی ترویج دهیم زیرا در دنیای امروز ما شاهد توسعه اینترنت و تکنولوژی هستیم و هر روزه به صورت نفوذ ناپذیری آن را در زندگیمان احساس می کنیم، گروه های مذهبی، مساجد و حسینیه ها نیز مستثنی از این موضوع نبوده و در این راستا حرکت نموده اند تا با ارائه سایت مذهبی بتوانند پاسخ گوی نیازهای مردم در این سو باشند.

طراحی سایت مذهبی

پرسش و پاسخ های مذهبی همواره در بین مسلمانان یک نیاز بوده است و یک سایت مذهبی می تواند به مردم مسلمان در این راستا یاری برساند. اگر بخواهیم به چند نمونه از طراحی های سایت مذهبی اشاره نماییم می توان موارد زیر را ذکر نمود:

طراحی سایت مراجع تقلید، طراحی سایت موسسات دینی و مذهبی، طراحی سایت مساجد، طراحی سایت مذهبی پرسش و پاسخ، طراحی سایت احکام دین، طراحی سایت قرآنی

یک سایت مذهبی از چند جنبه می تواند کاربرد داشته باشد که اولین آن ارتباط به مخاطبان به منظور پاسخ به مسائل دینی و شرعی آنها می باشد و دومین کاربرد آن معرفی دین و آشنایی با مسائل مربوط به دین بوده و همچنین فعالیت هایی که گروه های دینی انجام می دهند را می تواند در معرض نمایش عموم مردم قرار دهد.

طراحی سایت مذهبی

یک سایت مذهبی می تواند قابلیت هایی به شرح زیر داشته باشد:

گالری تصاویر و ویدئو ها

در این بخش شما می توانید همه فعالیت های موسسه و مسجد و هر ارگان مذهبی که در آن فعال هستید را به صورت فیلم و عکس در معرض نمایش قرار دهید.

ایجاد کتابخانه آنلاین

طراحی سایت مذهبی با ایجاد چنین کتابخانه ای می توان فایل های صوتی، متنی و تصویری آموزشی را در اختیار متقاضیان قرار دهید.

تقویم و اوقات شرعی

یک سایت مذهبی می تواند با داشتن چنین بخشی تاریخ و اوقات شرعی را به صورت آنلاین به اطلاع بازدید کنندگان از سایت برساند.

ایجاد صفحه پرسش و پاسخ و تالار گفتگو

این دو قابلیت امکان ارتباط با کاربران و همچنین ارتباط کاربران با یکدیگر را به سایت شما اضافه می کند که به صورت صفحات پرسش و پاسخ به سوالات شرعی و دینی آنها در دو بخش خصوصی و عمومی می توان پاسخ داد و همچنین در یک تالار گفتگو می توانند می توانند در زمینه اینگونه مسائل با همدیگر بحث نمایند. طراحی سایت مذهبی

زیارت آنلاین

در این بخش که در سایت های مذهبی قابلیت مفیدی می باشد برای زیارت ائمه اطهار (ع) به صورت آنلاین استفاده می شود.

قرآن

می توان در سایت قرآن را به صورت آنلاین برای درخواست کنندگان شنیدن صوت قرآن آن ایجاد نمود و همچنین سوره های قرآن را می توانند بنا بر درخواستشان و قاری های مختلف دانلود نمایند، در این حین متن قرآن نیز می تواند نمایش داده شود.

نظرسنجی

شما در سایتتان همچنین می تواند از سیستم نظرسنجی نیز استفاده نمایید و پاسخگوی آنلاین نیز در سایت می تواند وجود داشته باشد.

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات سایت می تواند در صفحه اول یا صفحه ای جداگانه به دید بازدیدکنندگان برسد.

ورودی نامعتبر