شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

در طراحی سایت شخصی شما می توانید اطلاعات شخصی خود اعم از زندگی نامه و رزومه کاری و مشخصات کلی خود را در سایت نوشته و معرفی کاملی از خودتان داشته باشید و یک گالری شخصی با دسته بندی موضوعی از زندگی و فعالیت های خود داشته باشید همچنین یادداشت ها و تخصص و اهداف خود را در سایت منتشر نمایید.

طراحی سایت شخصی که توسط ما انجام می شود به صورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد میباشد طبق سلیقه کارفرما و از هیچ وب سایت دیگری کپی برداری نمی شود به اینصورت که در طی مراحل طراحی سایت شخصی شما چندین بار از شما تایید گرفته میشود.

در طراحی سایت شخصی اطلاعات معرفی یک فرد ، سوابق ، توانایی ها و فعالیتهای او مورد نیاز می باشد، بسیاری از افراد جامعه در جستجوی تجربه ها و دانش شما هستند و میتوانند از طریق جستجو در زمینه شغل شما وارد سایت شوند و مدارک و مهرت های شما را مشاهده نموده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند.

 داشتن یک وب سایت شخصی چه مزایایی بر داشتن وبلاگ یا پروفایل شخصی در شبکه های اجتماعی دارد؟

نمایش مشخصات، رزومه ی فردی، داشتن گالری تصویر یا گالری فیلم ، اطلاعات تماس ، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه، نوشتن مطالب با امکان دسته بندی و ده ها امکان دیگر از جمله امکاناتی است که یک فرد می تواند در طراحی سایت شخصی خود داشته باشد.

قالب و گرافیک زیبا برای یک سایت شخصی بسیار پر اهمیت می باشد و با توجه به شخصیت و تخصص هر فرد متفاوت است همچنین از تصاویر و عکس های مربوط به صاحب سایت یا زمینه کاری او در سایت استفاده می شود.

با وجود اینکه امروزه طراحی سایت ریسپانسیو در حال گسترش است، عدم استفاده از آن در طراحی سایت شخصی یک امتیاز منفی محسوب می شود. اگر با این حوزه آشنایی ندارید، به طور خلاصه باید بدانید که منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا، تغییر وضعیت ظاهری وب سایت با توجه به تغییر اندازه صفحه نمایش است، به طوری که در موبایل ها، تبلت ها، لپتاپ ها و صفحه نمایش های بسیار بزرگ نحوه نمایش وب سایت شما متفاوت باشد.

ورودی نامعتبر