شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

 مردم بیشتر و بیشتر به جستجوی خدمات مختلف می پردازند و خدمات پزشکی در سایت های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند، مطالعات اخیر نشان می دهد که 80 درصد از کاربران اینترنت در جستجوی اطلاعات پزشکی آنلاین هستند، به همین دلیل، مهم است که قدرت اینترنت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی در تلاش برای رسیدن به یک بخش بسیار بزرگتر از مشتری مورد نظر خود را درک کنید.

ایجاد و یا طراحی سایت پزشکی می تواند در ابتدا دلهره آور باشد،با این حال، سیستم های مدیریت تولید محتوا می تواند فرایند را آسان کند به طوری که به مجموعه گسترده ای از قالب های پزشکی با قیمت مقرون به صرفه دسترسی داشته باشید،در عین حال، چند نکنه وجود دارد که شما باید در مورد ایجاد طراحی سایت پزشکی به آن توجه داشته باشید، این پست به شما کمک خواهد کرد تا یاد بگیرید که چگونه یک وب سایت پزشکی برای جذب و حفظ مشتریان بیشتر در راستای فعالیت خود داشته باشید.
طراحی سایت پزشکی

  • سادگی در طراحی سایت پزشکی

برای شروع، مهم است که اطمینان حاصل کنید که طرح سایت پزشکی شما ساده و آسان است، داشتن یک سیستم ناوبری دیداری، پیدا کردن اطلاعات توسط کاربران و مشتریان آینده شما بدون نیاز به پرش از یک برگه به برگه دیگر را، آسان می کند. اطمینان حاصل کنید که صفحات را به گونه ای پیوند دهید که یک بازدید کننده سایت پزشکی بتواند مراحل خود را از صفحه اصلی پیگیری کند. 

  • رسانه های اجتماعی 

 مرحله بعد به کاربردن رسانه های اجتماعی در سایت پزشکی شماست، رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط غیر رسمی و ارتباط با مردم استفاده نمی شوند بلکه میتواند یک ابزار ارزشمند برای رسیدن به گروه ها و افراد مختلف باشد،بهتراست، صفحه اینستاگرام، تلگرام و از این قبیل رسانه ها که با استقبال بیشتری روبرو شدند، بکارببردید، ارتباطات خود از این طریق پیش ببرید و پاسخ سوالات طرفداران خود را به موقع بدهید، با این  ایده  است که اعتماد را ایجاد میکنیم، هنگامی که شما اعتماد یک مشتری آینده نگر را جلب می کنید، یافتن و به روز کردن خدمات پزشکی جدید به رویه ای برای شما تبدیل خواهد شود .

  • استفاده از فرم های تعاملی 

 یک وب سایت پزشکی می بایست فرم های مربوط به بیمار و همچنین فرم های تعاملی داشته باشد که مشتریان احتمالی به منظور برنامه ریزی قرار ملاقات و یا گرفتن نوبت، آن ها را پر کنند، اطمینان حاصل کنید که این فرم ها را در مکان آسان برای پیدا کردن مانند برگه خوش آمدید قرار دارند. شما می توانید از رنگ های دوست داشتنی مانند: سبز برای جذب و نگه داشتن آن ها استفاده کنید تا بتوانند به راحتی این فرم ها را پیدا کنند. با انجام این کار، شما در  ایجاد یک حس مراقبت از رفاه بیمار هستید، همچنین می توانید فرم هایی برای مشاوره و ثبت نظرات کاربران و بیماران در سایت خود قرار دهید.

 

  • نمایش اطلاعات تماس و زمینه کاری 

 در سایت پزشکی اطلاعات تماس و زمینه کاری می بایست به صورت برجسته در صفحه اصلی نمایش داده  شود. محل مناسب برای قرار دادن این اطلاعات در بالای صفحه اصلی است. اطمینان حاصل کنید که  پزشکان مورد نظر به همراه اطلاعات تماس و همچنین نوع تخصص به نمایش گذاشته شوند. این اطلاعات ممکن است ارزشمند باشند در صورتی که یک فرد دارای نیاز اضطراری باشد و نیاز به رفتن به بیمارستان یا کلینیک داشته باشد و  شما تا حد امکان  به تسریع این فرایند کمک می کنید.

ایجاد یک پورتال اطلاعات

 یهتراست شما یک مخزن اطلاعات از طریقسایت پزشکی خود داشته باشید که بتوانید به مشتریان خود جدیدترین دستاوردها، مقالات و اخبار در مورد وقایع حوزه ای که شما در آن قرار دارید را به اشتراک بگذارد. به عنوان مثال، اگر شما متخصص قلب هستید، می توانید یک سایت داشته باشید که به بیماران خود اطلاعاتی در مورد نحوه غذا خوردن برای اطمینان از سلامت قلب سالم ارائه می دهد. موارد دیگر برای اضافه کردن در وبلاگ شامل اطلاعات به روز شده در مورد آنچه که در جامعه خود و آخرین اکتشافات پزشکی است. تمام این تاکتیک ها به شما کمک می کند که در موتورهای جستجو بالاترین رتبه را کسب کنید و اعتماد مشتریان خود را افزایش دهید.

  •  سبک و استایل

   سبک های بسیاری وحود دارند، در مراحل  مختلف طراحی سایت، استفاده از رنگ های تند یا موارد بیش از حد پیچیده را نادیده بگیرید. به عنوان مثال، شما می توانید از رنگ های خنثی مانند سبز کم رنگ، قهوهای مایل به زرد، آبی و یاسی استفاده کنید که همه آنها با سلامت در ارتباط است.  استفاده از انیمیشن ها  ، فلش و امکانات چند رسانه ای ممکن است سرعت سایت را پایین بیاورد ، برای بیننده داشتن سرعت سریع سایت یک نکته مهم است . فراکوش نکنید از فضاهای سفید بهترین استفاده را بکنید تا کاربران بیشتری را جذب نمایید و ترافیک سایت شما بیشتر شود.

  • قابلیت ارائه تقویم کاری جهت تعیین زمان و مکان حضور در مطب یا بیمارستان‌ها
  •  ایجاد سامانه آنلاین برای رزرو  نوبت به‌صورت اینترنتی به همراه پرداخت الکترونیکی

  • دارا بودن ویژگی ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت پزشکی

 برنامه های وب شرکت ارتباط گستران پویا شامل خدمات کامل و  پشتیبانی توسط تیم های با تجربه است، به شما کمک می کند تا کسب درآمد بیشتر و کاهش هزینه های عملیاتی را تجریه کنید. ما فراتر از یک سایت پزشکی عمل خواهیم کرد، پس قالب سایت پزشکی مورد نظرخود را انتخاب کنید، امروزه  طیف وسیعی از وب سایت های خیره کننده پزشکی موجود است. شما می توانید با استفاده از قابلیت چت درسایت ارتباط گستران پویا در صورت داشتن هر گونه سؤال با ما در ارتباط باشید . با تشکر از انتخاب شما. 

ورودی نامعتبر