شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت وکیل برای وکیل و کارشناس حقوقی و قضایی و دادگستری و موسسات حقوقی و دفاتر ثبت اسناد کاربرد دارد و اهمیت آن به این دلایل است:

قوانین حقوقی زیاد و مفصل و دارای مواد و تبصره های مختلف میباشد و تعداد زیاد مراجعات حضوری افراد به دفاتر حقوقی و وکالت باعث شده برای سرعت بخشیدن به روند اجرای پرونده ها و و ارایه خدمات مشاوره حقوقی به مراجعان، وکلا از فضای وب کمک بگیرند و این امر با طراحی سایت امکانپذیر میشود.

طراحی سایت وکیل

افراد جامعه در برهه های مختلف از زندگی خود ممکن است با موارد و مسایل حقوقی روبرو شوند و سوالها و راهکارهای مربوط به آن ذهن این افراد را مشغول نماید برای همین آنها در ابتدا برای جستجو به اینترنت که در دسترشان است روی می آورند.

داشتن یک وب سایت خوب برای وکلا چه سود و منفعتی دارد؟ "وکلا و کارشناسان حقوقی در سایت خود میتوانند بصورت رسمی خود را معرفی کنند و رزومه خود را نمایش دهند و مخاطبان زیادی را از طریق اینترنت جذب نمایند."

طراحی وب سایت وکیل و ساخت و پیاده سازی سایت موسسه حقوقی بصورت کاملا حرفه ای با توجه به سلیقه و درخواست صاحب سایت و نیاز سنجی مخاطبان سایت از جمله تجربیات و کارهای موفقی است که ما تا کنون به انجام رسانده است.

طراحی سایت وکیل

مهمترین شاخصه های طراحی سایت وکلا توسط تیم حرفه ای ما به شرح ذیل می باشد:

طراحی سایت کاربر پسند و زیبا

مراجعان به وب سایت های حقوقی و وکالت طیف های مختلف مردم از جنسیت و سنین متفاوت با سطح سواد مختلف را در برمی گیرد بنا بر این با طراحی ساده و کاربرد پسند با دسترسی آسان این اصل را در نظر گرفته تا کاربرانی که وارد سایت می شوند براحتی با آن ارتباط برقرار نمایند.

بهینه سازی وب سایت (سئو)

برای افزایش بازدید کنندگان سایت که مهمترین عامل رونق و موفقیت کسب و کار در اینترنت میباشد بهینه سازی سایت (سئو) و افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل توسط شرکت ما انجام میشود.

طراحی سایت وکیل

امکانات و خدمات طراحی سایت وکیل

  • ۱ – بخش معرفی و رزومه شامل بیوگرافی و مدارک دانشگاهی ، سوابق کاری
  • ۲ – طراحی صفحه خدمات
  • ۳ – تماس با ما شامل اطلاعات تماس و نشانی پستی و تلفن های ارتباطی و نقشه گوگل، فرم تماس
  • ۴ – فرم مشاوره، بخش ارسال پرونده و مدارک لازم
  • ۵ – صفحه اخبار و مقالات شامل آیین نامه و بخشنامه ها، قوانین جدید حقوقی و ... که سبب افزایش کاربران در سایت میشود.
  • ۶ – مشاوره‌ آنلاین

نمونه سایت طراحی شده: طراحی سایت وکیل دادگستری در اصفهان

ورودی نامعتبر