شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت مجله اینترنتی عبارتی که آشکارا به گوش بسیاری از کاربران آشنا می باشد و از مزایا و اهمیت آن به خوبی آگاه هستند. دنیای امروز ما دنیای اطلاعات است و هر خبر در زمان خودش می بایست به گوش افراد برسد و این مجلات اینترنتی آنلاین و روزنامه های آنلاین هستند که وظیفه اطلاع رسانی اخبار جدید را به عهده دارند.

از جمله پرفروش ترین مواردی که در دکه های روزنامه فروشی پس از روزنامه مه با آنها روبه رو می شویم، مجلات و نشریات هستند. می دانیم روزنامه ها خبرهای روز و داغ دنیا را روزانه انتشار می دهند و مخاطب آنها در هر سن و سالی و از هر قشری هستند.

مجلات نیز در کنار روزنامه ها بسیار مخاطب دارند و به چشم می آیند منتها مخاطبین مجلات از هر نوع آن مشتریان خاصی می باشند زیرا که مجلات دسته های متفاوتی دارند همچون: مجلات ورزشی، هنری،خانواده، آشپزی و ... ولی در این بین مجلاتی از نوع عمومی نیز موجود می باشند که گاها در مکان های عمومی مانند وسایل نقلیه، آرایشگاه ها و ... با افرادی رو به رو می شویم که در حال مطالعه آنها هستند.

در این اواخر افراد توانسته اند با اشتراک دریافت پستی مجلات به آنها دسترسی ساده تری داشته باشند زیرا که دغدغه های زندگی در این روزها بسیار زیاد شده است و مردم به ندرت مجالی برای اندیشیدن به انتخاب و خرید نوع مجله پیدا می کنند که این امر نیز منجر به آن شده است که تنها قشر خاصی از افراد خواهان مطالعه مجلات کاغذی باشند.

از این رو باید راهی برای معرفی مجلات به همگان پیدا کرد که اولین ایده ای که به ذهن خطور می کند تبلیغات گسترده می باشد، اما چگونه؟

اگر شما ناشر یک مجله هستید می توانید مجله خود را به روشی که در ادامه به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت به همگان معرفی نمایید و حتی آن را هرچه آسان تر در اختیار افراد قرار دهید و هزینه آن را نیز بدون ملاقات با مشتری و مصرف کاغذ به دلیل چاپ مجله، دریافت نمایید. راهکار ما برای شما طراحی یک وب سایت مجله اینترنتی به دست گروه طراحی سایت ارتباط گستران پویا می باشد.

مجله اینترنتی همچون مجلات کاغذی، مجله می باشد و هر گونه محتوایی که در مجلات عادی مشاهده می کنید در چنین مجلاتی نیز می توان یافت همچون: مقالاتی که به همراه تصاویرشان به سبک خاصی در انواع موضوعات مختلف نوشته شده اند حتی نکته اینجاست که به دلیل پیشرفت ابزارهای گرافیکی و اینترنتی یک مجله اینترنتی می تواند قابلیت های بیشتر و طراحی منحصر به فرد تری داشته باشد.

این موارد به آسانی در یک وب سایت مجله اینترنتی قابل اعمال هستند منتها باید به دست افراد متخصص سپرده شود تا با مهارت کامل و رعایت اصولی آیتم های طراحی سایت، قابلیت های مورد نظر را در سایت اعمال نمایند. همه مواردی که در سایت شما موجود هستند باید به خوبی پاسخگوی نیاز کاربر باشند و در صورتی که مواردی به طور مناسبی کار ندهند اعتماد کاربران کم خواهد شد و این موضوع بازدید از سایت شما را کاهش می دهد، از این پیشنهاد ما به شما همکاری با گروه طراحی سایت ارتباط گستران پویا می باشد که ضمن طراحی سایت مجله اینترنتی به سبک و سلایق شما با به کار بردن اصولی ترین موارد در طراحی سایت، اعتبار لازم به وب سایت شما می بخشد.

سئو یکی از مسائلی است که امروزه توجه زیادی را به سمت خود جلب نموده است و علی الاصول یک وب سایت مطلوب باید از سئوی خوبی بهره مند باشد زیرا رعایت این موضوع و پرداختن به آن سبب می شود سایت مذکور از جمله سایت های بسیار با اعتبار از دیدگاه موتورهای جستجوگر همچون گوگل باشد و سایت شما در اولین رتبه بندی های موتورهای جستجوگر قرار گیرد، این بدین معناست که با جستجوی عبارات کلیدی مربوطه سایت شما جزو اولین موارد جستجو قرار بگیرد.

از جمله موضوعاتی که باید در اینگونه سایت ها مورد توجه قرار گیرد و به آن پرداخته شود سرعت بالای سایت است بدین معنا که سایت با سرعت خوبی پس از باز کردن آن لود شود و همچنین از آنجایی که محتواهایی زیادی در این وب سایت های مجله اینترنتی قرار می گیرد باید فضای کافی به آن اختصاص داده شود. در نتیجه این مسائل ذکر شده چنانچه دیده می شود طراحی چنین وب سایتی متخصصان مربوط به خود را طلب می کند زیرا که در این ضمن شما نه تنها قالبی اختصاصی برای وب سایتتان در اختیار دارید که خلاقیت ها و نوآوری های خاص خود را داراست بلکه همه اصولی که جهت یک وب سایت اصولی باید به آنها پرداخته شود در این سایت رعایت می گردد، همچنین اگر قابلیت های خاصی مد نظر شما باشد با اعتماد به تیم طراحی ما می توانید این قابلیت های خاص را در سایتتان ایجاد نمایید. یکی از تخصص های حرفه ای ما طراحی وب سایت های مجله اینترنتی یا نشریات آنلاین می باشد که می توانید از طریق ارتباط با ما آنچه را که در فکر آن هستید به صورت واقعی مشاهده کنید. به جهت گرفتن مشاوره های لازم با کارشناسان مربوطه در سایت ارتباط گستران پویا تماس حاصل فرمایید.

 

ورودی نامعتبر