شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت آموزشی مناسب برای تکالیف خاص دانش آموزان است برای مثال، این مشکل را در نظر بگیرید که بسیاری از دانش آموزان درک تفاوت بین نمونه گیری تصادفی و انتساب تصادفی دارند بسیاری از این سردرگمی حذف خواهد شد، با سایت آموزشی، قابل اجرا بوده و امکان پذیر است.

اکثر دانش آموزان از سایت آموزشی لذت می برند به عنوان مثال، می توان از دانش آموزان دعوت کرد تا وب سایت هایی را که موضوعات  آن ها در هفته گذشته تدریس شد  را پوشش  دهند و ارائه دهند و لینک هایی را به بهترین سایت ها در یک صفحه وب به نام سایت های هفته ارسال کنند در نتیجه بازخورد در این کلاس ها بسیار مثبت خواهد بود.

اینترنت به واسطه جهش و  توسعه دامنه فعالیت خود، رشد کرده است مردم بیشتر به فضای مجازی مراجعه می کنند تا به مسائل و مشکلات معمولی که در زندگی شان اتفاق می افتد، پاسخ دهند همچنین، آنها به دنبال یک سایت آموزشی هستند که اطلاعات مفید در مورد بهبود زندگی شان ارائه دهد.

 طراحی سایت آموزشی

سایت های آموزشی مانند سایر سایت ها هستند اما دارای چند استثناء می باشند برای شروع، قبل از طراحی سایت آموزشی، باید یک هدف و دید دقیق تعریف شده داشته باشید. اگر شما در حال ارائه خدمات هستید، باید وب سایت خود را به شیوه ای خاص سفارشی کنید که در راستای اهمیت به  کودکان و فرزندان باشد. از سوی دیگر، اگر خواستار  ثبت نام در موسسه آموزش عالی هستید، وب سایت شما باید دارای تعادل عناصر طراحی باشد یعنی باید به یک لبه جدی تر در جهت نظر به دانشجویان سال اول، دانشجویان کارشناسی ارشد و حتی دانشجویان دکترا متکی باشد . سایت  های آموزشی نیاز به ارائه اطلاعات دارند این به این معنی است که شما باید در محتوا بیشتر از طراحی در چنین وب سایت ها تمرکز کنید. شما همچنین می توانید یک بخش از وب سایت ارائه منابع قابل دانلود داشته باشید تا بتوانید مردم را برای دریافت و پر کردن فرم هایی که قبل از ثبت نام نیاز به پر کردن دارند، کمک کنید.

اطمینان حاصل کنید که رنگ هایی که استفاده می کنید که مناسب اجزا موجود برای ایجاد همبستگی درحالت آنلاین و آفلاین باشد. هر سایت آموزشی باید مفاهیم و مهارت های یادگیری را تعریف کند. به این ترتیب، باید رنگ هایی مانند سبز، قهوه ای، آبی و سفید به کار برده شود این رنگ ها رشد، امکانات و پتانسیل را نشان می دهد مردم می خواهند احساس کنند که می توانند در طول فرآیند یادگیری به شما اعتماد کنند و روانشناسی رنگ می تواند به شما کمک کند تا در رسیدن به این هدف بسیار موفق شوید.

طراحی سایت آموزشی

 مطمئن شوید که رسانه های اجتماعی را اضافه کنید تا تصاویری را که مردم از موسسه  شما انتظار دارند را نشان می دهد. به عنوان مثال، اگر شما دارای یک مدرسه رانندگی هستید، چند ویدیو را با جزئیات فرآیند آموزش اعمال کنید. شما همچنین می توانید عکس های خود را داشته باشید. آنها دانش آموزان آینده نگر را درک می کنند که چه زمانی می توانند در کلاس های خود ثبت نام کنند. حتی می توانید یک گام به جلو اضافه کنید تا عناصر تعاملی مانند ویژگی گپ را برای پاسخ به برخی از سوالات که ممکن است دانش آموزان را اضافه کنید اضافه کنید. علاوه بر این، شما حتی می توانید بازی های تعاملی را فراهم کنید ،ایده در اینجا این است که دانش آموزان احساس کنند که آنها اهمیت دارند و این که مطالب آنها قدردانی شده است. داشتن یک  سایت که جنبه های مختلف طراحی وب را با هم ترکیب می کند می تواند در ایجاد اعتماد و جذب دانشجویان بیشتر راه گشا باشد.

وب می تواند در وقت  صرفه جویی کند یکی از مزیت های ارسال مدارک و سایر مواد آموزشی در وب این است که دانش آموزان 24 ساعته به آنها دسترسی دارند علاوه بر این، مربیان می توانند صفحات وب با سوالات متداول (FAQ) را با اطلاعات مربوط به درجه بندی، تکالیف کلاس، راهنمایی های مطالعه و غیره ارسال کنند با انتشار این اطلاعات در وب، مدرسان از داشتن پاسخ به سوالات مشابه در طول دوره تحصیلی اجتناب می کنند صفحات وب می توانند به یک مخاطب بزرگتر و متنوع تر دسترسی پیدا کنند به عنوان مثال، مورد مقالات مجله را ببینید مطالعات نشان می دهد مخاطبان معمولی یک مقاله مجله کاملا کوچک هستند با بازنویسی یک مقاله در سایت آموزشی، خوانندگان میتوانند به طور چشمگیری افزایش پیدا کنند همچنین در طراحی سایت آموزشی می بایست به واکنش گرا بودن و ریسپانسیو بودن سایت، انعطاف پذیری با نیازهای کاریران و مخاطبان هم توجه شود.

ورودی نامعتبر