شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی یکی از راه های بسیار معتبر به جهت معرفی مرکز تخصصی شما و همچنین شناسایی کلیه فعالیت هایی که در آرایشگاه شما انجام می شود به افراد می باشد زیرا کسانی که به این مراجع مراجعه می کنند غالبا با آشنایی پیشین آنها را انتخاب نموده و از این حیث وب سایت آرایشگاهی می تواند گزینه مناسبی برای این آشنایی منظور کند.

وب سایت های آرایشگاهی می توانند همانطور که فعالیت های شما را به افراد نشان دهند آنها را مشتری شما نموده و طی این تبلیغات اینترنتی وب سایت راهی برای افزایش مشتری برای شما محسوب شود.

شما در وب سایت آرایشگاهی خود می تواند انواع نمونه کارها همچون کوتاهی مو، شینیون مو، رنگ مو و ... را به دیگران نشان دهید و میزان رضایت مشتریان از کارهایتان را ذکر کنید که این امر خود به اعتماد فرد به سالن زیبایی شما کمک بسیاری خواهد نمود.

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه

بسیاری از اوقات بخش مقالات در وب سایت های آرایشگاهی می تواند در جلب توجه افراد به سایت شما بسیار موثر باشد، این مقالات معمولا آموزشی هستند و افراد با مراجعه به آنها اطلاعاتی در باب حیطه زیبایی می توانند به دست بیاورند. 

همچنین علاوه بر این موضوع بخشی مربوط به شغل های دیگر در این زمینه  همچون معرفی آتلیه ها و تالار ها قطعا به مشتری در انتخاب بهتر و راحت تر کمک می کند و از جمله موارد دیگری که می توان برای وب سایت های آرایشگاهی بیان کرد که افراد را بیشتر جذب وب سایت شما می نماید می توان گفت: بخش نمونه کارها، نوبت دهی آنلاین، به کار بردن قالب های موثر در جذب افراد و مرتبط با حیطه مربوطه، پخش فیلم های تبلیغاتی در وب سایت و نمایشی از سالن زیبایی شما که همه این اینها در هر چه بهتر شدن وب سایت کارآمد می باشند.

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی یک وب سایت می توان عنوان کرد، یافتن آن در صفحه اول گوگل می باشد که این امر مستلزم داشتن بهینه سازی و سئو بسیار مطلوب سایت می باشد و قطعا این امر توسط تیم طراحی سایت ما برای شما مقدور است.

اگر از جمله سالن های زیبایی هستید که تبلیغاتتان را به صورت برگه و یا کاتالوگ در اختیار مردم می گذارید باید بگوییم که عموم مردم به این موضوع اهمیتی نمی دهند و این برگه ها را دور می اندازند در حالیکه  وب سایت اختصاصی سالن زیبایی شما برایتان شرایطی را فراهم می نماید تا در فضایی رقابتی کاملا سالم نسبت به دیگر آرایشگاه ها پیشرفت و رونق بسیاری شامل حال خودتان کنید و این امر در حالیست که وب سایت بسیار کم هزینه تر از دیگر روش های تبلیغاتی نیز می باشد.

از جمله بخش هایی که می توان برای یک سایت آرایشگاهی جذاب تعبیه نمود به شرح زیر می باشد:

صفحه اصلی:

این صفحه متعلق  به کلیه خدمات و محصولات شما می باشد چنانچه با ورود افراد به وب سایت شما کاملا زمینه کاری و فعالیت هایتان به آنها معرفی شود.

به عنوان نمونه ممکن است ارائه محصولاتی در نظر داشته باشید و یا توانایی انجام خدماتی مخصوص داشته باشید که می توانید آنها را در بخش های مختلف نمایش داده و توضیحاتی در بابشان قرار دهید. یکی از پیشنهاد هایی که می توان در این ضمن به شما کرد این است که اگر خدماتی مخصوص عروس و داماد انجام می دهید بهتر است تالار هایی در سایت خود معرفی کنید که از این طریق بتوانید به مشتریانتان در یافتن و انتخاب تالار کمک کرده و علاوه بر این موضوع، آنها با معرفی شما از این تالار ها استفاده کنند.

نوبت دهی آنلاین:

نوبت دهی آنلاین یکی از مهم ترین بخش های وب سایت های آرایشگاهی می باشد چنانچه بهینه سازی در وقت مشتری ایجاد می شود زیرا مشتریان می توانند به جای تماس یا مراجعه به سالن زیبایی شما به صورت آنلاین نوبت خود را ثبت نمایند.

محصولات

اگر شما در آرایشگاه محصولاتی جهت فروش اعم از رنگ مو، وسایل آرایشی، سشوار، شانه و ... با کیفیت دارید می توانید از طریق ایجاد بخش محصولات در وب سایت تان این امر را تحقق بخشید.

صفحه نمونه کارها

نمونه کار شما از جمله مهم ترین بخش وب سایت آرایشگاهی می باشد زیرا که قطعا افراد با دیدن نمونه کارهای شما اقدام به انتخاب آرایشگاه شما برای خدمات مورد نظرشان می کنند پس این صفحه در طراحی یک وب سایت سالن زیبایی اهمیت فراوانی دارد.

دانستنی ها

این بخش برای اطلاع داشتن از چیزهای ارائه شده در حوزه کار شما می باشد و اگر برای این بخش محتوای مطلوبی در نظر بگیرید، سبب ماندن بیشتر بازدید کنندگان در وب سایت می شود و به طبع آن آمار بازدید بیشتر می شود.

تماس با ما:

تماس با ما می تواند با داشتن طراحی ای مناسب با زمینه کاری آرایشگاهی و جذاب، اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، آدرس محل کار، ایمیل شما، شبکه های اجتماعی و ... را در بر بگیرد.

طراحی منحصر به فرد و گرافیک زیبا

 

اصول زیبایی شناسی یکی از اصلی ترین مواردی هست که در یک وب سایت آرایشگاهی باید در نظر گرفته شود همچون به کار بردن رنگ های زیبا، متناسب و جذب کننده با ترکیبی مناسب، زیرا که زیبایی سایت در وب سایت های آرایشگاهی از جمله مواردی است که به چشم خانم ها جلب توجه می کند.

اعلام جشنواره های تخفیف

غالبا آرایشگر ها و سالن داران در زمان های مختلفی از سال به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه ای را برای مشتریانشان ارائه می دهند که می توان از طریق وب سایت این جشنواره ها را به آنها اعلام نمود.

 

نمونه ای از مزیت های ذکر شده برای طراحی سایت آرایشگاهی

کار شما محدود به یک منطقه نمی شود و می تواند در سطح بالاتری تبلیغات انجام دهید.

این کسب و کار در اینترنت تازگی دارد.

ایجاد فروشگاه اینترنتی محصولاتتان ضمن سایت آرایشگاهی

ایجاد نمود برند مربوط به خودتان از این طریق

با معرفی کردن افراد به تالارها و آتلیه ها می توان سودی به دست آورد.

با ایجاد فروشگاه سایت قطعا افراد بیشتری به این وب سایت سالن زیبایی جهت خرید محصولات آرایشی و مربوط به زمینه کاری شما جلب می شوند.

 


طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه

در ادامه باید به اهمیت اعتبار بخشی وب سایت به کار شما بپردازیم و بگوییم که این یک وب سایت اختصاصی می باشد که علاوه بر معتبر نمودن سالن زیبایی شما نسبت به بقیه آرایشگاه ها به در دسترس بودن و دیده شدن بیشتر شما نیز کمک می کند و همچنین نمونه کارهای ارائه شده در سایت تان می تواند مراجعه بیشتری را در پی داشته باشد.

از جمله موارد مهم دیگری که می توان برای وب سایت در نظر گرفت طراحی ریسپانسیو می باشد، بدین معنا که در دنیای امروز که غالب افراد از طریق تلفن همراه یا تبلت به سایت های مختلف مراجعه می کنند سایت شما در ابعاد این چنین نیز به خوبی نمایش داده شود و این از اساسی ترین نکات طراحی یک سایت می باشد.

تیم طراحی سایت ما با اتکا به دانش و تجربه بسیار خود در زمینه طراحی وب سایت به شما یک وب سایت خلاقانه آرایشگاهی و سالن زیبایی با قابلیت های بسیار و نوآوری های هدفمند ارائه خواهد نمود. 

با داشتن یک وب سایت هنری با جذابیت های روز دنیا برای یک سالن آرایش می توانید این وسوسه را در افراد جهت استفاده از خدمات زیبایی و آرایشی شما در زیباتر شدنشان ایجاد نماید و علاوه بر معرفی هنر شما در بهترین حالت ممکن به اطرافیان منجر به افزایش مشتریانتان نیز شود.

در همین لحظه بسیاری از افراد هستند که از آرایشگر خود خسته و مدل های آنها برایشان تکراری جلوه می کند و اولین اقدامی که در راستانی یافتن آرایشگاه می کنند جستجو در اینترنت خواهد بود از این رو ما به شما طراحی یک وب سایت آرایشگاهی با سئو عالی را پیشنهاد می دهیم. از آنجایی که مشتریان در پی یافتن نمونه کارهای ایده آل شان به سایت های مختلف سر میزنند در ابتدای امر باید گرافیک سایت را تا بهترین حد ممکن ارتقا داده و به ویژه به صفحه مخصوص به نمونه کارها بیشترین کیفیت نمایش را ارائه داد و با طرح های خارق العاده به این صفحه ارجحیت خاصی جهت جلب توجه مشتری داد.

ایجاد بخشی به عنوان گالری تصاویر ضمن ارائه تصاویر و ویدئو های کارهای شما می تواند در انتخاب و جذب نظر آنها به سالن زیبایی تان تاثیری به سزا داشته باشد و در این بخش می توان انواع مدل های مو، مدل لباس و مدل های آرایشی را در معرض دید قرار داد.

خدمات عروس یکی از جذاب ترین بخش های طراحی سایت از دید تیم طراحی سایت ارتباط گستران پویا می تواند باشد و چنانچه عروس ها دائما از طریق جستجو در اینترنت به دنبال پیش بردن مسائل ازدواجشان هستند با طراحی وب سایت آرایشگاهی می توان آنها را خیلی بهتر به این سمت هدایت کرد.

صفحه نمونه کارها صفحه ای در وب سایت شما در نظر گرفته شده است که از طریق آن می توانید حداکثر توانایی ها و قابلیت های خودتان را به بازدیدکنندگان از سایت ارائه نمایید و این صفحه است که به عنوان اصل وب سایت و منبع درآمد شما محسوب می شود.

در حالت کلی وب سایت سالن زیبایی نیاز به بخش جستجو ندارد اما اگر سایت خود را به یک سایت فروشگاهی ارتقا دهید آنوقت هم قابلیت جستجو هم جستجوی پیشرفته برای شما فراهم خواهد شد.

گروه ارتباط گستران پویا توانایی تبدیل هرگونه وب سایتی به وب سایت فروشگاهی را داراست و در زمینه ارائه محصول مورد نظرتان نیز اقدامات لازم را به انجام می رساند تا بتوانید بیشترین میزان فروش را داشته باشید و در این حین برای شما سبد خرید کالا و سیستم ثبت نام را طراحی می کند که بدین واسطه می توان میزان مفید بودن سایت دریافت.

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه

در کل خدماتی که یک وب سایت آرایشی و سالن زیبایی می تواند ارائه کند به شرح زیر است:

صفحه دسته بندی و معرفی خدمات آرایشگاه

صفحه خدمات عروس

صفحه نمونه کارها

صفحه مقالات آموزشی

صفحه راهنمای عروس

صفحه گالری تصاویر گواهینامه ها و مدارک آرایشگاهی

صفحه تماس با ما و مشاوره رایگان

در پایان این مطلب احتمالا تصمیم به ایجاد یک وب سایت در زمینه سالن زیبایی و آرایشگاه خود نموده اید از این رو می توانید در صورت نیاز با ما تماس گرفته و سفارش مورد نظرتان را ارائه دهید تا با تیم معتبر طراحی ما وب سایتی بی نظیر و خلاقانه به شما تحویل داده شود.

 

ورودی نامعتبر