شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

معروفیت و محبوبیت هنرمندان در دنیای امروز از طریق رسانه های دیجیتالی همچون شبکه های اجتماعی بسیار گسترده شده است و همچنین اگر هنرمندی یک وب سایت شخصی نیز داشته باشد می تواند خودش را در سطحی بالاتر و رسمی نیز به جامعه معرفی نماید. متاسفانه بسیاری از آنها به دلیل عدم داشتن مهارت در انتخاب طراحی بسیار زیبا و مناسب با زمینه کاری از داشتن وب سایت خلاقانه بی بهره هستند زیرا که این امر باید توسط متخصصین مربوطه انجام شود تا با در نظر گرفتن همه معیارهای مربوطه وب سایت هنری را طراحی نماید.

ایجاد و طراحی یک وب سایت متناسب با شخصیت و زمینه هنری هنرمندان به آنها در شناخته شدن و محبوبیت بیشتر کمک خواهد کرد چنانچه در یک وب سایت می توان از همه فعالیت های هنری آگاهی داشت و وب سایت حتی بیش از یک شبکه اجتماعی می تواند در شناختن فعالیت های هنرمند معتبر باشد. با طراحی یک وب سایت متناسب با دلخواه هنرمند قابلیت هایی بسیار زیادی و در عین حال آسانی هم در بخش وب سایت و هم در بخش مدیریت آن ارائه می شود. بخش مدیریت قسمتی از سایت می باشد که از آن طریق صاحب سایت می تواند به کنترل و مدیریت سایت خود بپردازد به عنوان نمونه مطالبی اضافه کند، بروزرسانی سایت را انجام دهد، عکس های خود را ویرایش کند و ... 

نکته ای که در وب سایت های هنری همواره باید به آن توجه شود گرافیک و به عبارتی UI وب سایت می باشد که یکی از اصلی ترین مسائل در طراحی اینگونه سایت ها است. گروه طراحی سایت ما با استفاده از دانش های به روز گرافیکی و به همراه خلاقیت ها و نوآوری های مورد پسند این امر را برای شما هنرمند میسر می کند و با انتخاب رنگ های به جا و طراحی ای پیشرفته و تخصصی در عین سادگی که UX خواند می شود، برای شما آنچه دلخواهتان باشد را به ارمغان می آورد.

از مزیت های ایجاد یک وب سایت هنری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. Brand دلخواه خودتان باشید

شما می توانید با داشتن یک وب سایت برای خودتان سبک کاری و Brand دلخواهتان را به مخاطبان معرفی نمایید و باید در نظر بگیرید که شما از این طریق علاوه بر هنرمند بودن می توانید Brand مورد نظرتان را ایجاد کنید و از این طریق شناسایی سبک کار، هدف و ایده هایتان برای دیگران انجام گیرد. پس وب سایت هنری به شما در معرفی تان با نام منحصر به فرد به واسطه روشی نوین و تاثیر گذار کمک می کند. با توجه به نوع هنرتان و سبک کاری و همچنین انتخاب و سلیقه شما و خلاقیت و نوآوری تیم ما شما می توانید وب سایتی خاص و با استقبال زیاد داشته باشید.

2. ایجاد لیست ایمیل

شبکه های اجتماعی معمولا این امکان را برای شما فراهم نمی آورند که به شکل اختصاصی صندوق پستی داشته باشید، لذا با شبکه اجتماعی امکانات کسب و کار از این طریق پایین می آید. به عنوان مثال فعالیت هنری جدید شما قابل ارائه است یا توری جدید برای مخاطبانتان در نظر دارید و باید به واسطه ایمیل های گروهی اطلاع رسانی این موضوع را به انجام برسانید. از این رو وب سایت با نام و آدرس مختص خودتان امکان ایجاد بانک اطلاعاتی ویژه ای را مقدور می کند تا ضمن دریافت نام و ایمیل کاربران در صورت دلخواه با آنها در ارتباط باشید.

3. اعمال کنترل و نظارت بیشتر بر مطالبی که انتشار می دهید

تفاوت قابل تاملی که بین وب سایت اختصاصی شما و صفحه اختصاصی تان در شبکه های اجتماعی وجود دارد این است که در شبکه های اجتماعی انتشار مطالب از یک طراحی از پیش تعیین شده استفاده می کند در حالیکه اگر شما وب سایت خودتان را داشته باشید می تواند به شکل و فرمت دلخواهتان مطالب را در سایت ارائه دهید و همچنین با توجه به سئو به گونه ای محتویات گذاشته شوند که موتورهای جستجو رتبه خوبی برای وب سایتتان در نظر گرفته و آن در صفحه اول جستجو نمایش دهند.

4. قابلیت فروش محصولات

به این نکته توجه نمایید که با داشتن وب سایت خودتان می توانید فروشی بدون واسطه داشته باشید و از این رو سود بیشتری از فروش عاید شما شود، علاوه بر این موضوع اگر واسطه ای برای فروش نداشته باشید به طبع آن قیمت های مناسب تری برای محصولاتتان ارائه خواهید نمود و این امر فروش بیشتر شما را در پی خواهد داشت در نهایت این وب سایت هنری را می توانید به یک وب سایت فروشگاهی مورد تایید مبدل کنید.

قابلیت ها و بخش ها و خدمات مختلفی که تیم طراحی ما برای وب سایت هنری شما طراحی می نماید به شرح زیر می باشد:

ارائه یک لیست از تمامی هنرمندان همکار و سرشناس در زمینه کاری شما

طراحی بخش مجسمه سازی

طراحی صفحه کارت پستال

طراحی بخش نقاشی

طراحی بخش خطاطی

آموزش ها

گالری تصویر ویژه با افکت های دلخواه شما

طراحی آیتم های اختصاصی

  طراحی آیتم های اختصاصی که در موارد بالا ذکر شده است می تواند شامل لیست زیر باشد:
 • تهیه یک لیست از هنرمندان سرشناس و بخش های وابسته در زمینه کاری شما :

   یکی از نکاتی که  در افزایش بازدید از سایتتان می تواند موثر باشد، قرار دادن نام هنرمندان مورد علاقه کاربران در وب سایت می باشد و طراحی خاص این صفحه قطعا به بازدید بسیار از سایت کمک خواهد نمود زیرا که کاربران همواره به دنبال نام هنرمند مورد علاقه شان در صفحات وب هستند.
 • معرفی کامل زمینه هنری شما :

  این صفحه از وب سایت شما جزو مهم ترین بخش های سایت می باشد زیراکه با طراحی به جا و مناسب این صفحه متناسب با حیطه فعالیت هنری تان می توانید شناسایی ارزشمندی از خودتان در وب سایت به جا بگذارید و در تایید و جذب نظر مخاطبان تاثیر به سزایی داشته باشید.
 • دانلود اثرات هنری :

  شما می توانید اطلاعات آثار هنریتان را به صورت فایل هایی تنظیم نموده وآنها را در اختیار کاربران قرار دهید. این امر علاوه بر اینکه منجر به تمایل کاربران برای ماندن بیشتر در سایت شما می شود باعث انسجام و زیبایی بیشتر در این صفحه می گردد.
 • طراحی صفحه ای با نام کارت پستال :

  یکی از خلاقیت هایی که می توان در وب سایت های هنری به کار برد صفحه ای تحت عنوان کارت پستال می باشد. در این صفحه می توان با دادن کارت پستال به کاربران آنها را خوشحال نموده و همچنین طراحی ای که برای این صفحه به کار برده می شود باید بسیار خلاقانه و خاص باشد که تیم طراحی سایت با انتخاب های نوآورانه این کار را برای شما انجام خواهد داد.
 • شبکه های اجتماعی :

  شبکه های اجتماعی یکی از بخش های وب سایت ها می باشد که در تمامی وب سایت ها مشاهده می شود و طراحی منحصر به فرد آن سبب می شود توجه مخاطبان به این بخش از وب سایت جلب شود از این رو طراح سایت باید این بخش را کاملا خلاقانه و با مهارت طراحی نماید.
 • نمایشگاه ها :

  یکی از بخش های مهم که می توانید در بخش منو سایت آن را قرار داده بخش نمایشگاه ها در وب سایت های هنری می باشد. از آنجایی که هنرمندان غالبا نمایشگاه هایی برگزار می کنند می توانید در یک صفحه مجزا اطلاعات نمایشگاه های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید و اطلاع رسانی نمایید و آمار بازدید از نمایشگاه خود را نیز از این طریق بالا ببرید.
 • صفحه پژوهش:

  این بخش از وب سایت جهت گذاشتن تحقیق و پژوهش های مربوطه می باشد که در این حین آن به همه کاربران اجازه داده خواهد شد تا مطلب تحقیق مورد نظر خود را قرار داده و ضمن آن بقیه کاربران نیز اجازه دسترسی و استفاده از آنها را داشته باشند.
 • پیوند های مفید و مرتبط با زمینه فعالیت شما :

  لینک پیوند های مفید و منابع مورد نیاز کاربران در صفحه ای به صورت جداگانه در سایت شما قابل نمایش است. از آنجایی که این کار دسترسی سریع برای کاربران جهت اطلاعات مورد نظرشان را فراهم می کند همین امر منجر به مورد تایید قرار گرفتن سایت شما و بازدید بیشتر خواهد شد.
 • آموزش مطالب :

  امروزه بسیاری از کاربران استفاده کننده از فضای اینترنت به دنبال آموزش های آنلاین و یا لینک های آموزش به صورت دانلودی هستند و شما می توانید با قرار دادن بخشی تحت عنوان آموزش در وب سایتتان و ایجاد مطالب آموزشی مورد نیاز کاربران توجه آنها را به سمت سایت خودتان جلب نمایید و علاوه بر این اگر به دنبال این هستید که سایتتان رسمی تر به نظر برسد این بخش کمک شایانی به این موضوع خواهد نمود.
 • صفحه نقاشی ها :

  ایجاد صفحه ای تحت عنوان نقاشی ها مد نظر بعضی از کاربران می باشد چنانچه می خواهند امکاناتی در سایت شما جهت نمایش نقاشی هایشان در این وب سایت موجود باشد و باید نقاشی های کامل و با کیفیت در سایت ارائه شود، از این رو با طراحی این صفحه می توانید یکی از قابلیت های ارزشمند را برای سایت فراهم کنید.
 • ایجاد بخش عکاسی در سایت :

  یکی از عواملی که به وب سایت شما در بهره مندی از رتبه برتر در گوگل کمک می کند طراحی به جا و خلاقانه این صفحه از وب سایتتان می باشد زیرا که این صفحه می تواند در افزایش آمار بازدید از سایت شما بسیار حائز اهمیت باشد.
 • ایجاد بخش مجسمه سازی :

  اگر وب سایت هنری شما شامل صفحه ای به نام مجسمه سازی باشد می تواند سبب جلب توجه افراد متمایل به مجسمه سازی شود و آنها در این صفحه علاوه بر بازدید از آثار مربوطه اطلاعات مناسبی نیز از این صفحه در زمینه مورد نظر دریافت کنند.
 • ایجاد قابلیت چاپ مطالب :

  اگر کاربران قصد چاپ نمودن مطالبی از سایت شما را داشته باشند می توانید با ایجاد چنین صفحه ای این امکان را برایشان فراهم نمایید تا بتوانندبه آسانی سرویس پرینت گرفتن را در اختیار داشته و در صورت نیاز از آن استفاده نمایند.
 • گالری تصاویر و افکت های مناسب :

  در این بخش به یکی از مهم ترین قسمت های یک وب سایت هنری می پردازیم که در اوج مهارت و دقت و خلاقیت باید ایجاد شود تا جذابیت بسیاری برای کاربران ایجاد نماید بنابراین این بخش از سایت باید کاملا با نوآوری های زیبا و به دست کارشناسان مربوطه طراحی شود تا جذب کاربر را در بر داشته باشد.
 • صفحه با عنوان مقالات آموزشی :

  بسیاری از افراد و به خصوص دانشجویان نیاز به آموزش های مطالب هنری و مقالات هنری دارند و از این رو ایجاد این صفحه در سایت می تواند به این افراد کمک نماید تا مطلب مورد نظر خود را در اختیار داشته و آموزش لازم را از آن برداشت نمایند.
 • نمونه کارها:

  اگر قصد دارید از وب سایت خود فروشی داشته باشید قطعا باید نمونه های آثار هنری خود را در وب سایت قرار دهید. که با ایجاد این صفحه می توانید آثار هنری جذاب خود را در معرض دید قرار داده تا افراد با دیدن آنها انتخاب نمایند و جهت خرید ارتباط برقرار کنند.
 • سیستم نظرسنجی:

  بخش نظر سنجی سایت می تواند بدین جهت تعبیه شود که افراد با ایجاد نظرات و پیشنهادات خود در زمینه فعالیت هنری تان به شما در راستای پیشرفت کارتان کمک نمایند.
 • ایجاد درج قیمت برای آثار هنری:

  اگر می خواهید وب سایت شما فروشگاهی شود این بخش در آن قابل اعمال است از این رو می توان با درج قیمت آثار هنری بازدید کنندگان را از قیمت این آثار مطلع نموده و ضمن معرفی کوتاهی از اثر آنها را به خرید از سایت تشویق نمایید..

ورودی نامعتبر