شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

طراحی اپلیکیشن ios یکی از نیاز های ویژه وب سایت های ایرانی شده است بعد از اپلیکیشن های اندروید ios با قدرت زیاد در حال محبوبیت می باشد.

طبق اخرین آمار در بانک مرکزی در سال های گذشته فروش اینترنتی از درگها های اینترنتی و اپلیکیشن های وب به 500.000.000.000.000 ریال رسیده است.

با طراحی اپلیکیشن ios و اندروید سهم خود را در این بازار گسترده می توانید بسیار افزایش دهید.

در حال حاظر استفاده ios برای کاربران ایرانی کمتر از اندروید می باشد ولی برای فعالیت های تجاری و فروشگاها و وب سایت های بزرگ اینترنتی میتوانید خیلی کارامد باشد در واقع در صد استفاده 10 به 1 تخمیم زد.

طراحی اپلیکیشن ios

برای طراحی اپلیکیشن ios بهترین حالت ممکن به این صورت می باشد که اول اپلیکیشن اندروید را اماده سازی کنیم و بعد از تکمیل شدن اپلیکیشن به سراغ طراحی و اجرا ios برویم.

زیرا برای طراحی هر نوع اپلیکیشن موبایل باید اول وب سرویس آن کد نویسی شود و در ادامه خروجی های آن را توسط اپلیکیشن ios یا اندروید مدیریت کنیم.

تیم ارتباط گستران آماده مشاوره کامل برای اجرای اپلیکیشن ios و اندروید شما می باشند.

حتی شما میتوانید از بخش تماس با ما برای مشاوره ios با ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم و کافی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی اپلیکیشن ios با Swift

در حال حاظر تنها کامپایلر محبوب برای کد نویسی اپلیکیشن ios محیط Swift می باشد البته قابل ذکر است برنامه نویسی برای ویندوز های MAC جداگانه می باشد و ارتباطی با ios ندارد.

زبان برنامه نویسی جدید برای اپلیکیشن ios سویفت می باشد.

همانطور که به آن اشاره کردیم زبان اختصاصی اپل سویفت می باشد که می توان برای هر دو سیستم عامل اپل مک و ios برنامه نویسی کرد.

ولی در صورتی که نتوانستید با سوفیت راحت کار کنید میتوانید از محیط Objective C استفاده کنید.

 

ورودی نامعتبر