شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

سئو و بهینه سازی سایت یک امر بسیار مهم در توسعه کسب و کار های اینترنتی می باشد که می توان به جرات گفت 95% ترافیک سایت از گوگل تامین می شود.

معنی صحیح سئو چیست و از کجا برگرفته شده؟ کلمه SEO که مخفف Search engine optimization در زبان فارسی به صورت مخفف سئو خوانده می شود.

 در کشور ایران در حال حاظر 99% افراد جامعه تمامی نیاز های خود را در اینترنت در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنند.

 گوگل

وقتی شما یک وب سایت طراحی میکنید به تنهای بدون تبلیغات به شما کمکی نمی کند الزاما باید بر روی تبلیغات سایت خود فعالیت کنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه خود را دریافت کنید.

خانواده تبلیغات در اینترنت به چندین دسته تقسیم می شوند به ترتیب اولویت :

  • سئو و بهینه سازی سایت
  • سوشال مدیا مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social media)
  • ویدیو مارکتینگ
  • ایمیل مارکتینگ
  • تبلیغات بنری
  • وب سایت های آگهی
  • دایرکتوری ها

میتوان گفت 80% سهم ابزار تبلیغاتی را در فضای وب گوگل به دست گرفته است.

گروه طراحی سایت اصفهان ارتباط گستران پویا با قدرتمند ترین تیم تولید محتوا توانسته اند در توسعه کسب و کار های اینترنتی پیشتاز باشند.

مختصص سئو دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

شاید از خودتان بپرسید یک مختصص سئو دقیقا چه فعالیتی برای من می کند که من نمیتوانم! چرا این فعالیت ها را تیم اجرای خودمان انجام ندهد؟!!!

باید به این نکته توجه کنید که بهینه سازی سایت اجرای فقط و فقط تکنیکها نیست در صورتی که متخصص بهینه سازی تجربه اجرایی و شناخت از الگوریتم های گوگل از سال های پیش را دارد.

و از همه مهمتر فاکتور های سئو بسیار زیاد و تخصصی می باشد شاید برای یادگیری خودتان و مجموعتان باید حداقل بیش از 3 وب سایت را به صورت آزمایشی امتحان کنید تا درک بهتری از این موضوع پیدا کنید و شاید سال ها آزمون و خطا کنید.

سئو یک تخصص حرفه ای می باشد و به هیچ عنوان نمیتوان با مطالعه سطحی نتیجه ای از آن گرفت و نکته بسیار مهمتر "اگر شما در امر بهینه سازی سایت فعالیتی را به صورت اشتباه انجام دهید گوگل قطعا وب سایت شما را جریمه میکند و کاهش رتبه شدیدی در نتایج سرچ گوگل پیدا می کنید."

 

بعد از جریمه شدن وب سایت شما باید هزینه و زمان زیادی را صرف بازگشت و ریکاوری از جریمه پرداخت کنید و از همه مهمتر زمان زیادی را از دست داده و حتی برند شما برای همیشه به اعماق گوگل میرود و این موضوع برای دامنه های که ارزش نامی بسیار بالای دارند میتوانید بسیار خطرناک باشد.

 

ما شما را به یک فنجان مشاوره دعوت میکنیم

مشاوره سئو

از اینکه در توسعه کسب و کار شما در فضای مجازی سهمی داشته باشیم بسیار خرسند می شویم

 

ورودی نامعتبر