شماره تماس: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱ - ۰۹۳۶۸۷۸۴۷۷۳

آیا می دانید چرا تولید محتوا مهم می باشد؟ پاسخ این سوال خیلی واضح می باشد در دنیای امروز افراد به دنبال اطلاعت بیشتر و کیفیت بهتر هستند.

وقتی کاربر وارد سایت شما می شود اگر شما سایت بهینه ای داشته باشید و طراحی سایت شما روی ساختار مناسب طراحی شده باشد میتوانید به اطلاعات سایت شما به راحتی دسترسی پیدا کند.

اما اینجا یک نکته بسیار مهم وجود دارد که "آیا محتوای سایت شما با کیفیت است ؟"  کیفیت محتوی شما را کاربران تعیین میکنند با رفتارشان در برابر محتوا شما.

کیفیت محتوا باعث میشود شما ترافیک بیشتری را به سایت خودتان جذب کنید و کاربران برای بارها و بارها به سایت شما سر بزنند و صفحات وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

 

محتوای خوب مانند یک غذای خوب در یک منوی رستوران می باشد , وقتی شما به محتوای غذای که میخواهید سفارش دهید دقت میکنید و آن را مطالعه میکنید طبیعتا غذای را انتخاب میکنید که محتوای دلخواه شمارو داشته باشد و قطعا سالمتر باشد.

کیفیت محتوا

محتوای اصولی و با کیفیت چقدر اهمیت دارد؟

اهمیت تولید محتوا به صورت اصولی و با کیفیت دو موضوع مهم را در بر می گیرد.

  • تاثیر گذاری بر روی ترافیک سایت و محبوبیت در بین کاربران
  • افزایش میزان دنبال کنندگاه شبکه های اجتماعی
  • تاثیر چشم گیر در رتبه وب سایت شما در گوگل

در حال حاظر تمامی مارکت های اینترنتی به سمت بازاریابی محتوا رفته و در این حوزه از نیرو های متخصصی استفاده می کنند.

تیم تولید محتوا ارتباط گستران می تواند برای تمامی وب سایت های با موضوعات مختلف شرکتی , فروشگاهی , خبر , سلامت , تغذیه , پزشکی , علمی , سرگرمی , اطلاع رسانی و ....  تولید محتوا مناسبی انجام دهد و از منابع مختلف با کیفیت مطالب وب سایت شمارا تولید کند.

حتی شما کاربران گرامی میتوانید محتوا های خود را به صورت صوت - فیلم - چاپ شده - PDF  یا بالعکس , در اختیار این مجموعه گذاشته و خروجی دلخواه خود را دریافت نمایید.

تولید کننده محتوا

برای تولید محتوا کسب و کار شما با توجه به موضوعات و صنف مورد نظر شما رفرنس های مفیدی برای تولید محتور ارائه شده که این منابع به هیچ عنوان در وب تکراری نمی باشد و محتوای یکتا و خالصی برای شما تولید میشود.

 

توجه گوگل به تولید محتوا

میتوان گفت امروزه گوگل توجه شدیدی به تولید محتوا جدید و یکتا میکند و کیفیت محتوا برای گوگل میتوان گفت در صدر فاکتورها قرار گرفته است.

در حال حاظر وب سایت گوگل علاقه شدیدی به وب سایت های دارد که روزانه و به طور منظم تولید محتوا میکنند و همیشه خوراک مفیدی برای کاربران خود دارند و میتوانند با مطالب خود کاربران با با سایت درگیر سازند.

در حال حاظر گوگل به سایت های که به طور منظم و با کیفیت مطلب تولید میکنند ترافیک بیشتری می فرستد و کلمات مختلف وب سایت را در نتایج بالاتری قرار می دهد.

 ترافیک بیشتر تولید محتوا

 

ورودی نامعتبر