مقالات

مقالات سایت

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) یعنی ابعاد سایت متناسب با دستگاهی که سایت را مشاهده میکنید تغییر کند مثلا نحوه نمایش سایت متناسب با گوشی موبایل یا تبلت و دسکتاپ متفاوت میباشد.

جدیدترین تکنولوژی طراحی سایت چیست؟

 با تکنولوژی جدید طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا زمانی که با موبایل یا تبلت خود سایتی را مشاهده می کنید با صفحاتی روبرو می شوید که از نظر سایز برای موبایل یا تبلت شما مناسب نیستند.

 طراحی سایت باید با جدیدترین تکنولوژی طراحی سایت شامل پنل مدیریت ارائه می گردد تا مدیر سایت بتواند بخش های مختلف سایت را بروزرسانی نماید.

جدیدترین تکنولوژی طراحی سایت شامل پیاده سازی یک سایت با افکت های مناسب و هچنین سرعت لود بالا و نمایش صحیح در تمام مرورگرها و دستگاه ها  می شود که باعث جذب مخاطبان شده و بازدید از سایت را افزایش می دهد.

ترکیب رنگ در طراحی سایت با ابزار حرفه ای

همیشه برای طراحی سایت شما باید یک طیف رنگی بسیار زیادی را در دست داشته باشید در این آموزش ما به شما میگویم چگونه این معضل را در کار طراحی سایت خودتون حل کنید.

لازم به ذکر است که بعضی از مجموعه ها به یک طیف رنگی علاقه دارند اما یافتن طیف های رنگی جدید کار ساده ای نیست در این آموزش این موضوع را برای شما آسان میکنیم.

در این مقاله به شما بهترین سایت های ترکیب رنگ را معرفی میکنیم و می توانید با همین چند ابزار طراحی وب سایت و کارت ویزیت و کاتالوگ های خود را حرفه ای تر و زیبا تر کنید.

لازم به ذکر است سایت های بسیار زیادی برای معرفی رنگ و انتخاب رنگ بندی حرفه ای وجود دارد اما ما در اینجا بعضی از مطرح ترین و بهترین وب سایت های ترکیبب رنگ در طراحی سایت  را برای شما گلچین کرده ایم.

ایجاد و راه اندازی وب سایت

در این مقاله نحوه ایجاد و راه اندازی وب سایت را شرح می دهیم.

تعیین هدف: چرا میخواهید وب سایت داشته باشید؟ هدف شما از ایجاد و راه اندازی وب سایت چیست؟


مرحله اول ایجاد و راه اندازی وب سایت: ثبت دامنه: دامنه در حقیقت نام سایت شما است که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده ، پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از Com , Net, Org و … که برای کاربردهای عمومی می باشند و پسوند های ملی شامل: ir,co.ir,net.ir و … پس از انتخاب و ثبت دامنه شما دارای یک آدرس اینترنتی شده اید وقتی آدرس سایتتان را وارد مرورگر می کنید این طور به نظرمی رسد که این آدرس ثبت نشده است.

انواع طراحی سایت

آخرین نمونه کار ها

شرکت ارتباط گستران پویا

۰۳۱-۳۲۶۶۵۶۵۳ - ۰۹۹۰۲۷۸۹۹۷۳

info [at] egpouya.ir

ساعت کاری :

از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۶

پنج شنبه ها از ساعت ۹ صبح الی ۱۳

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای طراحی سایت محفوظ است.